İptal ve İade Koşulları | Bi'akıl - Online Eğitimler, Danışmanlıklar ve Atölyeler

İptal ve İade Koşulları

AKIL TESLİMAT POLİTİKASI  

Katılımcı Bİ’AKIL Web Sitesi / Bİ’AKIL Mobil Uygulaması üzerinden satın aldığı hizmetin yalnızca yine bu platformlar üzerinden online olarak sunulacağını ve gerçekleşeceğini bildiğini kabul ve beyan eder. 

Katılımcının satın alınan hizmete erişebilmesi için, hizmetin satın alındığı hesaba da erişimi olması gerekmektedir. Hizmet, hangi hesap üzerinden satın alındıysa yalnızca o hesap üzerinden erişime açılır.  

Satın alınan hizmet ve hizmetin detayları için Bİ’AKIL tarafından Katılımcıya e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Katılımcı satın alınan hizmetle ilgili görüş ve sorunları için BİAKIL’a ,biakil@biakil.com adresinden geri dönüş yapabilir. 

 

AKIL İADE POLİTİKASI  

Katılımcı, herhangi bir sebebe bağlı olmadan, satın alınan hizmetin  ifasından en az 7 (yedi) gün önce olmak üzere iade talebinde bulunabilir. 

Hizmetin ifası/ temas sırasında, BİLEN’den veya BİAKIL sisteminden kaynaklı arızalar nedeni ile hizmetin ifası/temas gerçekleşmediyse katılımcı iade talebinde bulunabilir 

İade talepleri yalnızca Bİ’AKIL Web Sitesi / Bİ’AKIL Mobil Uygulaması üzerinden yapılacaktır. İade talepleri Bİ’AKIL tarafından incelenir ve iade onayı Katılımcı’nın sistem üzerinde kayıtlı e-posta adresine gönderilir. Ücret iadesi için azami süre 14 gündür.   

Hizmetin ifası / temas sırasında Katılımcı’dan veya Bilen’den kaynaklanan teknik aksaklıklar nedeni ile online görüşmeler sırasında kopukluk yaşanması, temasın erken bitmesi veya öngörülen zamanı aşması ve bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Katılımcı’dan kaynaklanan her türlü problem nedeni ile temasın yalnızca bir kısmının gerçekleşmesi durumunda BİAKIL’ın ücreti iade sorumluluğu bulunmamaktadır.  

Katılımcı genel ahlak kurallarına aykırı davranışı nedeniyle hizmetin ifasını olanaksız kılıyorsa, BİAKIL’ın ücreti iade sorumluluğu bulunmamaktadır.