Duygu Atölyesi; Etkili İletişim Becerileri Eğitimi | Bi'akıl - Çevrimiçi Eğitimler, Danışmanlıklar ve Konferanslar

Duygu Atölyesi; Etkili İletişim Becerileri Eğitimi
4.75

Fatih Göçer Fatih Göçer

Psikolojik Danışman

Tarih: 19 Nisan 2024
Saat: 19:30
Kontenjan: 101/150
Süre: 1 Saat 10 Dakika
Katılım Belgesi: Var

Temas Açıklaması

Merhaba! Ben, Psk. Dan. Fatih Göçer.
Hayatımızda bizi birkaç adım ileriye götürecek olan "Etkili İletişim" ile alakalı bildiklerimi sizlerle paylaşmak için Bi'akıl'dayım.

Bu temasta (online eğitimde) neler var?
Dünden bugüne var olan temel bir sorunumuz var. İletişimsizlik...
Ya karşımızdakini yanlış anlıyoruz veya hiç anlayamıyoruz. Günümüzde ise "dinlemek" konusunda kendimizi geliştirmek durumundayız. 

Özetle, iletişimin ana hattı dinlemekten geçmektedir.

Bu temas (online eğitim) bana ne katar?
Temasta, iletişimi geliştiren 3 teknik ve iletişimi engelleyen 3 blokajdan bahsedeceğiz.
Temasın sonunda sağlıklı iletişimler kurmasını ve iletişim anında (özellikle dinlemede) yapılan manipülasyonlar hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.
Bununla birlikte, aktif dinleme, netlik, empati, vücut dili ve doğru zamanda doğru şeyleri söylemek gibi temel iletişim becerilerinden bahsedeceğiz.

Temasa (online eğitime) kimler katılabilir?
Temasa; kendini ifade etmekte zorlanan, sürekli yanlış anlaşıldığını hisseden ve doğru iletişimin nasıl ve ne şekilde kurulabileceğini öğrenmek isteyen herkes katılabilir.

Birbirimizi anlamak için temasta kalalım :)

Temas Görselleri

Duygu Atölyesi; Etkili İletişim Becerileri Eğitimi

Temas Oturumları

Oturum 1

70 Dakika
19 Nis 2024 | 19:30

39 Temas Yorumu

GÜLAY DEVECİ
23 May 2023
içeriği ve slaytları çok kaliteli buldum. oldukça başarılı, verimli ir sunumdu. teşekkür ederim.
melis arslan
23 May 2023
Ağzınıza sağlık teşekkür ediyorum.Kısa,öz ve anlaşılır bir bir atölye oldu.
Önder Bakır
23 May 2023
Çok teşekkür ederiz herkese tavsiye edebilirim çünkü beklediğimin çok üstünde bir eğitim oldu 👍😊
ÖZLEM K
23 May 2023
Elifsu Çoşkun
23 May 2023
Hocamız net bir şekilde bilgileri aktardı. İletişimde yaşadığımız kopuklukları örneklerle çok güzel ifade etti ve nasıl etkili iletişim kurarız en akılda kalıcı haliyle özetledi. Kendisine değerli zamanını ayırdığı için ve bilgi birikiminden bizleri de faydalandırdığı için çok teşekkür ederiz.
Sedef Bük
23 May 2023
Rahime Erdoğan
21 Tem 2023
Ayça Apaydın
21 Tem 2023
Özlem Sezgin
21 Tem 2023
Çok verimli geçti ve yeni bir şeyler öğrenmek keyifli.. Fatih Hocamız gayet etkin bir anlatıcı teşekkür ederim..
Bensu Güleçoğlu
6 Eyl 2023
Nevra Toptaş
6 Eyl 2023
Sevda KABA
6 Eyl 2023
Hocamız bilgilerini oldukça güzel bir şekilde bizi sıkmadan aktardı. Kendisine bize bu güzel eğitime katılma imkanı sunduğu için tüm içtenliğimle teşekkür ediyorum 😁🥰
inci özşendil
6 Eyl 2023
Dikkatli ve tam dinlemenin, kendimizi tam ve doğru ifade edebilmemizin, karşımızdaki kişiyi (niyet okumadan) doğru anlamanın ve kendimizin de doğru anlaşılmamızın duygularımız üzerinde yaratacağı olumlu etkiler paylaşıldı. Sempatik ve etkileşimli paylaşımı için Fatih Göçer beye teşekkür ederim.
Başak Güzel
6 Eyl 2023
Hocanın yaklaşımı ve konuşması çok akıcıydı. Slaytla desteklenmesi de ilgimi arttırdı. Zamanın nasıl geçtiğini asla anlamadım, güzel bir eğitimdi.
Emre Güçer
6 Eyl 2023
Çok başarılı ve interaktif bir egitimdi teşekkür ederiz.
Melike Melisa Akay
23 Eki 2023
Harika oldu
Galip Koksal
23 Eki 2023
Feyzanur Gözler
24 Eki 2023
Açıklayıcı ve gayet başarılı bir eğitimdi
ÜLKÜ KIR
28 Eki 2023
Gamze Mert
9 Şub 2024
Meral Alibal
9 Şub 2024
Miyesser Yertürk
9 Şub 2024
Dicle ÜSTÜNEL
9 Şub 2024
Sunum çok güzeldi birçok bilgi öğrendim teşekkür ederim.
Dilek Özenç
9 Şub 2024
Alaz Yüktaşır
9 Şub 2024
Çok kaliteli bir eğitimdi her şey için teşekkürler
Zehra Kuvvetliışık
9 Şub 2024
Azra Ülgen
9 Şub 2024
Çok dolu doluydu guzel gecti
Selda Zeytinci
9 Şub 2024
Gülşah Zeybek
9 Şub 2024
Şeydanur Karabulut
9 Şub 2024
Fatih bey’le ilk defa temasına katıldım. Çok verimli ve güzel di benim için. Bundan sonra ki eğitimlere eksiksiz bir şekilde katılmayı düşünüyorum. Her şey için teşekkürler☺️
Merve Mutlu
9 Şub 2024
Harika bir eğitimdi çok şeyler kattı sürekli dinleyiciye temasta olan sorularımızı cevaplayan hocamıza çok teşekkür ediyorum
Ozlem Ozdemir
9 Şub 2024
Çok verilmi bir eğitim oldu hocamızın üslubu ve performansi gayet güzeldi
Gonca Asıl Pişirensoy
9 Şub 2024
Faydalı bilgilerdi. Tşkler
Elif Savas
9 Şub 2024
Fatih Beyin eğitimleri gercekten cok akıcı ve eğlenceli geçiyor. Konuya hakimiyeti, sıkmadan anlatması ve sordugumuz sorulara yeterli cevabı vermesi eğitimi daha etkili yapıyor. Eğitimlerini sabırsızlıkla bekleyip sıkı takip eden bir katilımcıyım. Herkese tavsiye ederim.
Buse Aydin
19 Nis 2024
Rukiye Görmüş
19 Nis 2024
Kerim Gökalp
19 Nis 2024
Ünzile Hülya Altan
19 Nis 2024
Merve Çalışır
19 Nis 2024
Vaktim olmadığı için ilk 25 dakikasını dinleyebildim. Çok kaliteli bir eğitimti. Umarım tamamını dinlemek de nasip olur.
4.75
39 Yorum
İçerik Kalitesi (4.6)
Bilen Yetkinliği (4.8)
Fiyat - Performans (4.8)
Destek Kalitesi (4.7)
Yorum yapabilmek için temasa kayıtlı olman gerekiyor.

Teması bildir

Lütfen bildirme sebebinizi kısa ve net bir şekilde açıklayın.

Paylaş

Bu teması arkadaşlarınla paylaş