Stres Yönetimi 0'dan1 - Online Stres Danışmanlığı | Bi'akıl - Çevrimiçi Eğitimler, Danışmanlıklar ve Konferanslar

Stres Yönetimi 0'dan1 - Online Stres Danışmanlığı
4.69

Fatih Göçer Fatih Göçer

Psikolojik Danışman

Tarih: 5 Aralık 2023
Saat: 19:00
Kontenjan: 87/100 Dolmak Üzere!
Süre: 1 Saat 40 Dakika

Temas Açıklaması

Merhaba! Ben, Psk. Dan. Fatih Göçer.
Özellikle hayatımızın her alanında olan ve kendisiyle baş edemediğimiz Stres ile alakalı bildiklerimi sizlerle paylaşmak için Bi'akıl'dayım.

Bu temasta (online danışmanlıkta) neler var? 👀
Stresle başa çıkmak zordur. Özellikle çevremizden gelen “Stresini yenmelisin”, “Bu stres seni öldürecek.” yorumlarına maruz kalırken işimiz daha da zorlaşıyor.
Aşırı stresi pozitif strese çevirmemiz ve kullanmamız gerekir.
Düşünün... Şuana kadarki yaşadığımız bütün sorunların, gerginliklerin altında bulabileceğiniz ilk nedenin "Stres" olduğunu görebilirsiniz.

Bu temas (online danışmanlık) bana ne katar? 📌
Bu online temasta (Danışmanlık): 

📎 Stresin tanımı, stresin vücudumuza etkileri ve strese karşı zihinsel tekniklerden bahsedeceğiz.
Özellikle strese karşı zihinsel tekniklere odaklanacağız. 

📎 Strese karşı bedensel tekniklere odaklanacağız.
Ayrıca temas içerisinde bedensel tekniklerin uygulamasını yapacağız.
Son olarak en güncel araştırmalardan, iş - akademik hayattaki stresin püf noktaları da temasımızda olacaktır.

Bu temasa (online danışmanlığa) kimler katılabilir? 🙌🏻
Online danışmanlığa; stresli bir hayatı olanlar, stresi pozitif olarak kullanmak ve bu konuyu öğrenmek isteyen herkes katılabilir.

Unutma! Stresin seni değil, sen stresi yönettiğinde mutlu olacaksın.

Temasta görüşmek üzere!

Temas Görselleri

Stres Yönetimi 0'dan1 - Online Stres Danışmanlığı

Temas Oturumları

Oturum 1

100 Dakika
5 Ara 2023 | 19:00

16 Temas Yorumu

Pınar Adalan
7 Tem 2023
Ravzanur Alkan
7 Tem 2023
Çok verimli bir eğitim oldu benim için hocamıza teşekkür ediyorum. Bu tarz temasların çoğalmasını diliyor ve bekliyorum.
Salih SEVİMLİ
21 Tem 2023
BİAKIL girişimleriyle 7 Temmuz 2023 tarihinde Saat 19:30'da düzenlenen, Fatih GÖÇER'in sunumunu yaptığı "Stres Yönetimi 0'dan 1 - Online Stres Danışmanlığı Temas" adlı Online Atölye eğitimine katıldım. BİAKIL sorumlularına. Eğitmenimiz Fatih GÖÇER'e ve eğitimimizde emeği geçen BİAKIL çalışanları'na teşekkür ediyorum.
Betül Sena Baz
26 Eyl 2023
Gayet güzel ve bilgilendiriciydi aktı gitti hiç sıkılmadan dinledim 🌸
İsmail
26 Eyl 2023
Çok güzel anlatımlı bir temastı teşekkürler.
Ayşe Sena Koç
26 Eyl 2023
Tolga Sungur
26 Eyl 2023
Fatih hoca, konusuna hakim, etkili sunum gerçekleştiren bir profesyonel. Temasları için teşekkür ederim.
Ayşe Turasan
5 Ara 2023
ERTAN KÖSEOĞLU
5 Ara 2023
çok verimliydi
Sevgi Tucu
5 Ara 2023
Sarenur Kayıkcı
5 Ara 2023
Ece Çakır
5 Ara 2023
Fatih Göçer
Fatih Göçer
9 Ara 2023
Ece Hanım değerlendirmeniz için çok teşekkür ederim. Temas içerisinde yolunda gitmeyen herhangi bir şey olduğuysa benimle paylaşır mısınız? Bir sonraki temaslarda gelişimime fayda sağlayacağına inanıyorum. Teşekkürler
Alime Özmutlu
5 Ara 2023
Çok verimli çok güzel bir eğitimdi Emeğinize sağlık
Elif Savas
5 Ara 2023
Saygıdeger Fatih hocaya çok tesekkur ederim. Aldıgım egitimlerle birlikte destekleyici ve bütunlestirici bir temas oldu. Bu guzel fırsat için Bi'akıl ailesine de cok tesekkur ederim. Mutlaka herkesin katilmasi gereken bir temas oldugunu düsunüyorum. Emeklerinize saglık.
Fatih Göçer
Fatih Göçer
9 Ara 2023
Elif Hanım bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Bir sonraki eğitimlerde buluşmak dileğiyle...
SEMİH Ben
5 Ara 2023
Detaylı bilgiler ve açıklamalar. Çok teşekkürler 🙏🙏🙏🙏🙏
ÜLKÜ KIR
6 Ara 2023
4.69
16 Yorum
İçerik Kalitesi (4.8)
Bilen Yetkinliği (4.7)
Fiyat - Performans (4.8)
Destek Kalitesi (4.5)
Yorum yapabilmek için temasa kayıtlı olman gerekiyor.

Teması bildir

Lütfen bildirme sebebinizi kısa ve net bir şekilde açıklayın.

Paylaş

Bu teması arkadaşlarınla paylaş